Ceramika Tyrcz Ceramika Tyrcz Bractwo Ceramiczne

SKLEP FIRMOWY

Ceramika Tyrcz powstała 1999 roku, a już dwa lata później w 2001 r. postanowiliśmy otworzyć własny sklep firmowy, co pozwoliło nam rozbudować własną markę, a przede wszystkim bardzo ułatwiło klientom dotarcie do naszych produktów.
Ceramika Tyrcz
Wraz z rozwojem firmy potrzebowaliśmy lepszej lokalizacji oraz większego obiektu handlowego, dlatego w 2004 roku zdecydowaliśmy przenieść nasz sklep na ulice Kościuszki 24B, który po dzień dzisiejszy funkcjonuje pod tym adresem.
Niewątpliwie świadczy to o dużym zaufaniu którym obdarzyli nas klienci, wciąż wracając po kolejne ceramiczne wyroby.
Ceramika Tyrcz
Wraz z upływem czasu nawiązaliśmy wiele kontaktów z klientami, z którymi wciąż współpracujemy, co dowodzi o naszym zaangażowaniu i pasji do ceramiki.
Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były jak najlepszej jakości, wciąż odświeżamy nasz asortyment, wprowadzając nowe wzory i kształty.
Ceramika Tyrcz Ceramika Tyrcz
Jako, że staramy się sprostać wszelkim wymaganiom, oprócz dużego wyboru produktów i dobrej jakości, możemy pochwalić się atrakcyjnymi cenami. Nasi klienci mają możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, na wykonanie zestawu czy pojedynczego produktu, z imionami, logiem własnej firmy czy wzorem zaprojektowanymi przez klienta.
Ceramika Tyrcz Ceramika Tyrcz

Zapewniamy bezpieczny parking pod okiem kamer, dlatego nasi goście w pełni mogą oddać się zakupom!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie przy zakupie większej ilości produktów, zapewniamy ciekawe rabaty!

Ceramika Tyrcz Ceramika Tyrcz
Ceramika Tyrcz Ceramika Tyrcz

święto ceramiki
formularz zamówień
kontakt
facebook
kamerki na żywo

Google Maps JavaScript API v3 - mapa