sklep firmowy - Ceramika Tyrcz

Przejdź do treści
SKLEP FIRMOWY

Ceramika Tyrcz powstała 1999 roku, a już dwa lata później w 2001 r. postanowiliśmy otworzyć własny sklep firmowy, co pozwoliło nam rozbudować własną markę, a przede wszystkim bardzo ułatwiło klientom dotarcie do naszych produktów.

Wraz z rozwojem firmy potrzebowaliśmy lepszej lokalizacji oraz większego obiektu handlowego, dlatego w 2004 roku zdecydowaliśmy przenieść nasz sklep na ulice Kościuszki 24B, który po dzień dzisiejszy funkcjonuje pod tym adresem.
Niewątpliwie świadczy to o dużym zaufaniu którym obdarzyli nas klienci, wciąż wracając po kolejne ceramiczne wyroby.

Wraz z upływem czasu nawiązaliśmy wiele kontaktów z klientami, z którymi wciąż współpracujemy, co dowodzi o naszym zaangażowaniu i pasji do ceramiki.
Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były jak najlepszej jakości, wciąż odświeżamy nasz asortyment, wprowadzając nowe wzory i kształty.
Jako, że staramy się sprostać wszelkim wymaganiom, oprócz dużego wyboru produktów i dobrej jakości, możemy pochwalić się atrakcyjnymi cenami. Nasi klienci mają możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, na wykonanie zestawu czy pojedynczego produktu, z imionami, logiem własnej firmy czy wzorem zaprojektowanymi przez klienta.
Zapewniamy bezpieczny parking pod okiem kamer, dlatego nasi goście w pełni mogą oddać się zakupom!


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie przy zakupie większej ilości produktów, zapewniamy ciekawe rabaty!
Wróć do spisu treści